Balkanci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

3 posters

Go down

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen.. Empty Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

Post  AlucardAngelus Thu Oct 21, 2010 12:20 am

Evo da se javim i da idem u temi jezici... Njemački drugi najzastupaniji jezik na svijetu, nevjerovatno ali istinito... Zanima me zašto ljudi nevole taj jezik? eto hvala unaprijed
AlucardAngelus
AlucardAngelus
...newbie na forumu...
...newbie na forumu...

Broj postova : 20
Forum Bodovi : 4993
Reputacija : 2
Join date : 2010-10-20
Age : 34
Lokacija : Lužani Brodsko-Posavska Županije

http://www.last.fm/user/Alucard00666

Back to top Go down

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen.. Empty Re: Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

Post  Akroma Thu Oct 21, 2010 12:25 am

Opet ja Smile Eh ovako moj razlog; Njemački mi se ne sviđa zbog narječja, malo mi na živce ide...
Kad sam gledao satelitsku ( vijesti ) kad ženska uhvati onako brzo prićat zgadi mi se... Iako u zadnje vrijeme ka više podnosim, počeo sam mal slušat rammstain pa mi neide tolko na živce Smile
Akroma
Akroma
Moderator
Moderator

Broj postova : 32
Forum Bodovi : 5010
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-20
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod

Back to top Go down

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen.. Empty Re: Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

Post  AlucardAngelus Thu Oct 21, 2010 12:32 am

Akroma wrote:Opet ja Smile Eh ovako moj razlog; Njemački mi se ne sviđa zbog narječja, malo mi na živce ide...
Kad sam gledao satelitsku ( vijesti ) kad ženska uhvati onako brzo prićat zgadi mi se... Iako u zadnje vrijeme ka više podnosim, počeo sam mal slušat rammstain pa mi neide tolko na živce Smile

Hehe vjeruj mi Akroma, lako je meni pričat osoba koja je samouk tj preko satelita se naučio i uz pomoć malo kolege iz Njemačke, gledaj ja sam reko ja nemrzim jezik zbog nariječja ili izgovora... Iskreno ako ćemo tako reći zamisli da si evo nedaleko od čakovca iskreno rečeno kad krenu tarlat ja ih nerazumijem... Iskreno netrebaš mrziti ono što neshvaćaš, Rammstein ćemo reći ovo imaju prevod tekstova na engleski kao što sam ti stranicu već dao... iskreno to je glazba i nema razlike.
AlucardAngelus
AlucardAngelus
...newbie na forumu...
...newbie na forumu...

Broj postova : 20
Forum Bodovi : 4993
Reputacija : 2
Join date : 2010-10-20
Age : 34
Lokacija : Lužani Brodsko-Posavska Županije

http://www.last.fm/user/Alucard00666

Back to top Go down

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen.. Empty Re: Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

Post  Akroma Thu Oct 21, 2010 12:40 am

Ma nije da mrzim nego mi se ne sviđa, to sam htio napisat Razz
Nemam razloga da ga mrzim.
Akroma
Akroma
Moderator
Moderator

Broj postova : 32
Forum Bodovi : 5010
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-20
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod

Back to top Go down

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen.. Empty Re: Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

Post  Dzoker Thu Oct 21, 2010 3:56 pm

Pa gle, neznam, jednostavno mi je odbojan Njemački kao jezik, nikad ga nisam volio, možda zato što je vrlo sličan hrvatskoj (gramatika)... pa mi se upočetku zgadio... jer... kad kreneš učit njemačku gramatiku... jednostavno, ostatak nastave ne ideš na taj jezik... tako je bar bilo kod mene... Smile
Dzoker
Dzoker
Admin

Broj postova : 49
Forum Bodovi : 5128
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-20

https://svibalkanci.forumhr.com

Back to top Go down

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen.. Empty Re: Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

Post  AlucardAngelus Thu Oct 21, 2010 8:19 pm

Dzoker wrote:Pa gle, neznam, jednostavno mi je odbojan Njemački kao jezik, nikad ga nisam volio, možda zato što je vrlo sličan hrvatskoj (gramatika)... pa mi se upočetku zgadio... jer... kad kreneš učit njemačku gramatiku... jednostavno, ostatak nastave ne ideš na taj jezik... tako je bar bilo kod mene... Smile
Džoker da ti kažem nemoj tako sudit taj jezik... Iskreno gledam ljudi ga nevole mene zanima zašto nekima je odbojan,dok nekim nevole ga jer ga nerazumiju
AlucardAngelus
AlucardAngelus
...newbie na forumu...
...newbie na forumu...

Broj postova : 20
Forum Bodovi : 4993
Reputacija : 2
Join date : 2010-10-20
Age : 34
Lokacija : Lužani Brodsko-Posavska Županije

http://www.last.fm/user/Alucard00666

Back to top Go down

Njemački...Jako korišten, slabo rabljen.. Empty Re: Njemački...Jako korišten, slabo rabljen..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum