Balkanci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Electro New music Diferent style

2 posters

Go down

Dark Electro New music Diferent style  Empty Dark Electro New music Diferent style

Post  AlucardAngelus Thu Oct 21, 2010 12:14 am

Evo ljudi iskreno neznam koliko ljudi na balkanu sluša ovaj stil glazbe, ma da se ona djeli na mnoge djelove imate Dark Electro Core, EBM (Electro Body Music), Cyber Goth, Dark Wave, Harsh EBM, Terror EBM, Aggrotech, Terror Step i mnogi drugi.. Molim Vas vaše mišljenje i koji vam je najdraži band ili izvođač.
AlucardAngelus
AlucardAngelus
...newbie na forumu...
...newbie na forumu...

Broj postova : 20
Forum Bodovi : 4959
Reputacija : 2
Join date : 2010-10-20
Age : 34
Lokacija : Lužani Brodsko-Posavska Županije

http://www.last.fm/user/Alucard00666

Back to top Go down

Dark Electro New music Diferent style  Empty Re: Dark Electro New music Diferent style

Post  Akroma Thu Oct 21, 2010 12:19 am

Eh ovako, ti si mi pokazao tu vrstu glazbe i svidjela mi se. Sasvim je drugačije od običnog tehnoa koji je dosadan. A što se tiče grupa ; Asphyxia, Rabia Sorda, Hocico, Psyclon Nine i X-Fusion. Međutim ništa drugo više ni nisam čuo da bi mi se svidjelo Razz
Akroma
Akroma
Moderator
Moderator

Broj postova : 32
Forum Bodovi : 4976
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-20
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod

Back to top Go down

Dark Electro New music Diferent style  Empty Re: Dark Electro New music Diferent style

Post  AlucardAngelus Thu Oct 21, 2010 12:23 am

Akroma wrote:Eh ovako, ti si mi pokazao tu vrstu glazbe i svidjela mi se. Sasvim je drugačije od običnog tehnoa koji je dosadan. A što se tiče grupa ; Asphyxia, Rabia Sorda, Hocico, Psyclon Nine i X-Fusion. Međutim ništa drugo više ni nisam čuo da bi mi se svidjelo Razz

Evo Akroma, da znam da sam ti pokazo i to ako se nevaram je prva bila spot od Dawno Of Ashes- Toruture Device... Iskreno rečeno ima jako, jako puno DarkElectra koji nije svoje vrstven stil, ali može se naći ovako mnogo drugi bandova kod mene na LAST.FMu jer na njemu stvarno scroblam puno javi samo ako bude trebao savjet za nove bandove Very Happy
AlucardAngelus
AlucardAngelus
...newbie na forumu...
...newbie na forumu...

Broj postova : 20
Forum Bodovi : 4959
Reputacija : 2
Join date : 2010-10-20
Age : 34
Lokacija : Lužani Brodsko-Posavska Županije

http://www.last.fm/user/Alucard00666

Back to top Go down

Dark Electro New music Diferent style  Empty Re: Dark Electro New music Diferent style

Post  Akroma Thu Oct 21, 2010 12:28 am

Eh da, istina Dawn of ashes, njih sam zaboravio napisati. A što se tiče bendova rekao si mi CD spržit Very Happy
Akroma
Akroma
Moderator
Moderator

Broj postova : 32
Forum Bodovi : 4976
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-20
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod

Back to top Go down

Dark Electro New music Diferent style  Empty Re: Dark Electro New music Diferent style

Post  AlucardAngelus Thu Oct 21, 2010 12:42 am

Akroma wrote:Eh da, istina Dawn of ashes, njih sam zaboravio napisati. A što se tiče bendova rekao si mi CD spržit Very Happy

Pa kako njih možeš zaboraviti ali iskreno forum nije chat, pa ću ti to reći... Uglavnom donet ću ti ali problem je 10 dvd-ova velik tolika mi je trenutna kolekcija koja se stalno povećava Very Happy
AlucardAngelus
AlucardAngelus
...newbie na forumu...
...newbie na forumu...

Broj postova : 20
Forum Bodovi : 4959
Reputacija : 2
Join date : 2010-10-20
Age : 34
Lokacija : Lužani Brodsko-Posavska Županije

http://www.last.fm/user/Alucard00666

Back to top Go down

Dark Electro New music Diferent style  Empty Re: Dark Electro New music Diferent style

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum